Cnr İstanbul Kitap Fuarı Başlıyor

Beynelmilel kimliği ile bu sene 4 ’şancısı tertip edilecek olan CNR Kİtap Fuarı 24 Şubat – 05 Mart 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu yıl “15 Temmuz” teması ile projelendirilen “CNR Kitap Fuarı”na, 250’nin üzerinde yayınevi 600 marka ile katılım gösteriyor. Geçtiğimiz yıl 383.187 okur tarafından ziyaret edilen fuara bu yıl 400 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Türkiye’nin önde gelen ve en prestijli yayınevlerinin yer alacağı fuarda çok rakamda yazar da okurları ile buluşacak. Şehrin merkezinde asıllaşan bu büyük organizasyonda imza günleri, sergiler, seminerler, sohbetler ve konferanslardan oluşan suratlarca faallik hayat bulacak.

BU SENE Kİ ONUR DAVETLİYİ HASAN AYCIN

Türk karikatür aleminde kendisine has bir kulvar açan, çizgileriyle felsefe yapan, 30 yıldır insanları düşünmeye sevk eden büyük akılda Hasan Aycın 4. CNR Kitap Fuarı ’nın bu sene ki onur davetliyi olacak.

Birbirinden bedelli kitap ve karikatürlerinin de sergileneceği fuarda Hasan Aycın beğenenleriyle bir sohbette buluşup en beğenilen kitaplarını imzalayacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayabilirsiniz

İslama Doğru

Yorum yapın